
BMS Regenjas Buddel roze
44,95 €
Prijs inclusief BTW
Andere klanten kochten ook:

Productomschrijving
Anderen bekeken ook:
Dit product wordt vaak samen gekocht met:
Gesponsorde producten
Prod. nr.: A242169
Praktisch regenjack van BMS De regenjas heeft een afneembare capuchon en een rits. Het regenjack is glad van binnen, zacht en kleeft niet aan de huid. Dit regenjack heeft een functionele polyurethaan coating en is OekoTex 100 Category 1 gecertificeerd. Voordelen ten opzichte van PVC zijn onder andere het feit dat er geen gevaarlijke weekmakers worden gebruikt, dat het materiaal ook in de kou aangenaam zacht blijft en dat het daarom comfortabeler is om te dragen.
Productgegevens:
- Boven: 100% polyester
- Coating: 100% polyurethaan
- Afneembare kap
- Rondom, twee reflecterende stroken van 2 cm breed (ISO 20471 hoge zichtbaarheid)
- Water- en winddicht
- Waterkolom: 20.000 mm
- Wasbaar tot 40°C.
- Textiel getest op schadelijke stoffen volgens OekoTex 100 - categorie 1, testnr. D11-0716 Hohenstein.

Verzendinformatie
Wij verzenden jouw bestelling aan het door jou opgegeven afleveradres. Het afleveradres hoeft niet overeen te komen met het factuuradres. Mocht je gedurende de dag niet thuis zijn, dan kun je er bijvoorbeeld ook voor kiezen om het pakket bij vrienden of op je werk te laten bezorgen. Als je niet aanwezig bent dan zal de bezorger proberen je pakket bij de buren te bezorgen, zodat je toch snel over je pakket kunt beschikken. Als het gelukt is om jouw pakket bij de buren af te geven, informeren we je hierover. Lukt dit niet, dan bezorgen we je pakket bij een DPD Pickup parcelshop.
Beoordelingen

Wat is eKomi?
eKomi is een onafhankelijke online-beoordeling dienstverlener. eKomi genereert en onderhoudt klantbeoordelingen en ervaringen over een onderneming en ondersteunt de onderneming met het verzamelen van authentieke en waardevolle feedback van klanten. Dit zorgt voor meer transparantie en zekerheid voor verbruikers binnen de E-Commerce.
Hoe wordt een beoordeling getoond?
Alleen ondernemingen, die van een door eKomi ontwikkelde en geauthenticeerde software geïnstalleerd hebben, kunnen de klatnten vragen stellen en het eKomi logo gebruiken, nadat een bepaald aantal klaten hun beoordeling afgegeven hebben. eKomi zorgt ervoor dat beoordelingen alleen van klanten komen die een echte ervaringen (bijboorbeeld een bestelling) met de onderneming hebben.
- 100% onafhankelijk
- Absoluut transparent
- Van klanten voor klanten
Onze bestsellers
